Скильки антиметрів дроту потрибно для виготовлення моделі прямокутника площею 36 см^2?якщо його

довжина 9 см?

Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Александра.

якщо його довжина 9 см, тоді його ширина дорівнює 9 × Х = 36, 36/9 = 4.

намалюємо об'ємну модель фігури і побачимо що в ньому є 4 лінії по 9 см та 8 ліній по 4 см. перемножимо. 4 × 8 + 9 × 4 = 32 + 36 = 68 см дроту