Два комбайни за 4 години заготовили 520 т зеленої маси соняшнику.Скільки тонн зеленої маси

соняшнику заготовить один такий комбайн за 7 годин роботи

Ответы на вопрос

Отвечает Агафонова Алёна.
1) 520/4=130(т)- 2 комбайна в час
2) 130/2=65(т)-1 комбайн в час
3)65*7=455(т)- 1 комбайн за 7 часов
Ответ: 455 тонн