Двома косарками за 4 год скосили траву з площі 24 га .за скільки годин скосить траву одна косарка з

площі 138 га? З Харкова та Запоріжжя назустріч один одному одночасно виїхали два туристи ,на мотоциклі та на моторелері .Швидкість мотоцикла 55 км./год, а моторелера -30 км/год. Через 3 год туристи зустрілися. Яка відстань між містами?

Ответы на вопрос

Отвечает Белый Илья.
1. 1)24/4= 6 га - дві косарки за 1 год
2) 6/2=3 га - одна косарка за 1 год.
3)138/3=46 год. - потрібно 1 косарці


2.1) 55+30=85 км - проїзжають разом за 1 год.
2) 85*3=255 км - між містами