Проаналізувавши суму своїх заощаджень Мудрагелик сказав,що я купив би 4 однакові сорочки, у мене

залишилось ще б 20 грн.,а на купівлю шести таких сорочок мені бракує 65 грн. Скільки грошей мав Мудрагелик.

Ответы на вопрос

Отвечает Маринченко Кристина.

6-4=2
20+65=85 грн - коштують 2 сорочки
85/2=42,5 грн - 
коштує 1 сорочка
42,5*4+20=190 грн було с початку