Довжина прямокутника дорівнює 38,5 м, а ширина становить 0,8 довжини. Знайдіть периметр і площу

цього прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Лапшин Саша.
38,5*0,8=30,8 (м) ширина
2(38,5+30,8)=2*69,3=138,6 (м) периметр
38,5*30,8=1185,8 (м2) площадь