Моторний човен проплив 46,68 км за течією річки, та 49,7 км проти течії річки. Скільки часу рухався

човен, якщо його власна швидкість дорівнює 37,2км/год, а швидкість за течією річки - 1,7 км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Kerimov Raul.
37,2+1,7=38,9 (км/ч) скорость по течению
37,2-1,7=35,5 (км/ч) скорость против течения
46,68:38,9=1,2 (ч) плыл по течению
49,7:35,5=1,4 (ч) плыл против течения
1,2+1,4=2,6 (ч) всего
Ответ: лодка плыла всего 2,6 часа (или 2 часа 36 минут)