У першій коробці 9 олівців,а в другій-на 4 олівці більше.Скільки олівців у другій коробці?


Ответы на вопрос

Отвечает Посягина Снежанна.

9+4=12 (ол)
відповідь12 оліпців в 2 коробці
Отвечает Лезнёва Таня.
13 олівців
9+4=13
відповідь 13 олівців