Як знайти нескінченну суму геометричної прогресії який кут утворюють між собою стрілки годинника о

16 годині

Ответы на вопрос

Отвечает Момот Іван.
S=b1/(1-q)
Угол 120градусов (каждое часовое деление равно 360:12=30,30*4=120)