У петра було в 5 раз більше грошей ніж у олі . коли петрик купив книгу за 27 грн а оля мяч за 8 грн

то в олі залишилось на 33 грн менше ніж у петі .скільки грошей було в кожного з них спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Голохвастова Екатерина.

Если принять деньги Оли за х, то у Пети было 5х грн
После покупок
у Пети стало

5х-27грн
у Оли стало

х-8.
Из условия задачи
5х-27 -(х-8)=33

4х-19 =33
4х=52
х=13 грн было у Оли
5х=65 грн -  у Пети  

Проверка:
65-27 -(13-8)=33

Отвечает Абдулвалиева Айзиля.

в Олы х В петі 5х. 5х-27=х-8+33

4х=52

13грн в Олі, а в Петі 65 грн