Маса 1см кубічного міді -9грам.Яка маса мідного прямокутного паралелепіда з вимірами 5см,7см,10см​


Ответы на вопрос

Отвечает Жеребненко Олег.

Ответ:3 кг 150 г

Пошаговое объяснение:

5*7*10=350(см^3)-объем параллелепипеда

350*9=3150(г)=3кг 150г