За три дні в магазині продали 950м. тканини:за перші два дні -620м, а за другий і третій день 590м.

Скількі метрів тканини продавали кожного дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Даль Егор.

950-620=330 м за третій день

950-590=360 м за перший день

590-330=260 м за другтй день

...................................