Як змінеться різниця якщо зменшуване і від'ємник зменшити на 15?


Ответы на вопрос

Отвечает Белкин Руся.
100-50=50
100-15=85
50-15=35
85-35=50.
Це був приклад. Тобто різниця буде такою, яка і була.