За 4 години робітники лісницства посадили 72 дерева. Скільки годин їм треба процювати щоб посадити

60 дерев якщо за 1 год вони саджитимуть на 2 дерева більше?

Ответы на вопрос

Отвечает Король Саня.
72:4=18 дерев саджали за 1 год
18+2=20 дерев будуть саджати за 1 год
60:20=3 год треба
=================================
Отвечает Гирченко Стас.
1)72/4=18 2)18+2=20 3)60/20=3