Шафа и стил коштуютьразом 954грн причому вартисть стола в 2 рази менша ниж вартисть шафы знайдить

вартисть стола и шафы окремо

Ответы на вопрос

Отвечает Седых Сергей.
Всего-954гр
шкаф-?гр
стол-?но,в2меньше
х+2х=954
3х=954
х=954÷3
х=318гр-стоит стол
318×2=636гр-стоим шкафа


Отвечает Намсараева Сэсэг.

Нехай стіл коштує х грн, тоді шафа коштує 2х ( за умовою стіл коштує вдвічі менше ніж шафа)

х+2х=954грн

3х=954

х=954/3

х=318грн -ціна стола

318*2=636-ціна шафи