З однієї ділянки зібрали 5428ц столових буряків,а з другої-у 7 раз більше четверту частину всіх

буряків поклали в овочесховище. Cкільки центнерів буряків поклала в овочесховище?

Ответы на вопрос

Отвечает Ярмак Саша.
1.5428*7=37996 ц буряків зібрали з 2 ділянки
2.5428+37996=43424 ц всього буряків зібрали з 2 ділянок
3.43424/4=10856 ц буряків поклали в овочесховище