Знайти невідомий член пропорціі 6цілих одна друга ділиця на 3цілих одну четверту =х:5


Ответы на вопрос

Отвечает Садов Иван.

Ответ:


Пошаговое объяснение:

6 1/2:4 1/4=x:5

4 1/4x=5*6 1/2

17/4x=5*13/2

17/4x=65/2

x=65/2*4/17

x=130/17=7 11/17