Знайди значення виразу обираючи зручний порядок обчислення (8957+5392)-5957= 14582-(5582+3500)=


Ответы на вопрос

Отвечает Sheviwama Selatyra.
(8957+5392)-5957=8392
14582-(5582+3500)=5500
Отвечает Школина Даша.
(8957-5957)+5392=8392
(14582-5582)-3500=2500