Із міста виїхав велосипедист зі швидкістю 12км/год.Слідом за ним через 3 години виїхав автомобіль

зі швидкістю 48км/год.через який час і на якій відстоні авто. наздожене велосипедиста?

Ответы на вопрос

Отвечает Постоловко Олег.
48-12=36(км/год) - швидкість зближення
12*3=36(км) - проїхав велосипедист за 3год (або відстань між авто і велос. у момент виїзду авто)
36:36=1(год)
Поки рухалось авто, велосипедист проїхав ще 12км
36+12=48(км) - на такій відстані авто наздожене велосипедиста
Відповідь:через 1 год, на відстані 48 км.