Розвязати рівняння 871-(x+157)=385


Ответы на вопрос

Отвечает Степанов Максим.
871 - х - 157 = 385
714 - х = 385
-х = 385-714
-х = -329
х = 329
пояснення- коли перед дужками є знак віднімання, знак кожного члена в дужках потрібно змінити на протилежний.