Склади і роз'яжи задачі. Картоплі-36кг Моркви-?,у 9 разів менше


Ответы на вопрос

Отвечает Жигимонт Анна.
В магазиг привезли картоплі- 36кг,
моркви- ?кг,у 9 разів менше.
скільки кг овочів превизли в магазин?
1)36:9=4(кг)-моркви;
2)36+4=40(кг)
Відповідь:40кг привезли в магазин.