У кіоск завезли 64 кг яблук і розклали порівну у 8 ящиків. Груш в одному ящику уьіщається на 1 кг

менше ніж яблук. Скільки потрібно таких ящиків, щоб розкласти 49 кг груш.

Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.
1)64:8=8( кг)-в одном ящике
2)8-1=7(кг)-груш в одном ящике
3)49:7=7 ящиков
Ответ:7 ящиков