Бригада робітників планувала за деякий час змонтувати 1600нових місць для глядачів. Але завдання

було виконано на 3 дніраніше строку, оскільки щодня монтувалося на 120 місць більше, ніж було заплановано. Скільки місць монтувала бригада щодня?

Ответы на вопрос

Отвечает Девяткин Егор.
Должны были монтировать x мест ежедневно. Тогда закончили бы работы через \frac{1600}x дней. Однако, они стали монтировать по (x+120) мест и завершили работы через \frac{1600}{x+120} дней, что на 3 дня меньше, то есть
\frac{1600}x-\frac{1600}{x+120}=3\\\frac{1600x+192000-1600x}{x^2+120x}=3\\3x^2+360x=192000\\3x^2+360x-192000=0\;\;\;\div3\\x^2+120x-64000=0\\D=14400+4\cdot64000=270400=520^2\\x_{1,2}=\frac{-120\pm520}{2}\\x_1=200\\x_2=-320\;-\;HE\;nogx.
Изначально должны были монтировать 200 мест ежедневно, монтировали 200+120 = 320 мест.