Володя хоче розрізати шматок нитки на 9 рівних частин і позначив на нитці точки розрізів. Оленка

хоче розрізати той самий шматок нитки на 8 рівних частин і теж позначила на нитці точки розрізів. Василь розрізав нитку в усіх позначених точках. Скільки шматків нитки отримав Василько?

Ответы на вопрос

Отвечает Шаймарданов Сармат.
Дано: Володя наметил 9 кусков.
Оленка наметила 8 кусков.
Найти: сколько кусков отрезано?
Решение.
1. Для того, чтобы получить 9 равных частей, Володя наметил 8 точек,т.к. число кусков на 1 меньше числа разрезов.
9 -1 = 8
2. Оленка хочет получить 8 кусков, значит, она поставила 7 точек.
8 - 1 = 7
3. 8 + 7 = 15 ----- всего точек.
4. 15 + 1 = 16 ---- всего кусков.
Ответ: 16 кусков.

!--------↑-↓-------↑--↓------↑---↓-----↑----↓----↑-----↓---↑------↓--↑-------↓-↑--------!
  - точки Володи,  - точки Оленки. Если по ним разрезать, будет 16 разных кусков.

Дано: Володя намітив 9 шматків.
Оленка намітила 8 шматків.
Знайти: скільки шматків відрізане?
Рішення.
1. Для того, щоб отримати 9 рівних частин, Володя намітив 8 точок,т. к. число шматків на 1 менше числа розрізів. 
9 -1 = 8
2. Оленка хоче отримати 8 шматків, значить, вона поставила 7 точок.
8 - 1 = 7
3. 8 + 7 = 15 ----- всього точок.
4. 15 + 1 = 16 ---- всього шматків.
Відповідь: 16 шматків.