Чи ділеться число а на число b? Якщо ділиться, знайди частку. 1) а=2*2*3*7*7, b =2*2*11

2)а=2*3*5*13, b=5*13 3)а=3*5*5*11*17, b=3*5*17

Ответы на вопрос

Отвечает Козко Софья.
1) а=780 b=44 780/44=17,72
2)а=390 b=65 390/65=6
3)а=14025 b=255 14025/255=55
зроби відповідь будь-ласка як кращий