24 кг меду розлили порівну у 8 банок,а 30кг-порівну в 6 бідонів. На скільки кілограмів меду було

більше в бідоні, ніж у банці.

Ответы на вопрос

Отвечает Коваленко Анна.

1) 24:8=3(кг)-в 1 банці; 2)30:6=5(кг)-в 1 бідоні;3)5-3=2(кг)