Туристи їхали зі Львова до Києва. Першого дня вони проїхали 3/13 всієї відстані, другого – 7/26, а

третього – 0,2 всієї відстані між містами, після цього залишилось проїхати 156 км. Чому дорівнює відстань між цими містами?

Ответы на вопрос

Отвечает Жоламанова Шынар.
1) 3/13 + 7/26 + 0,2 = 3/13 + 7/26 + 1/5 = 30/130 + 35/130 + 26/130 = = 91/130(такую часть пути туристы проехали за 3 дня)
2) 1 - 91/130 = 130/130 - 91/130 = 39/130 = 3/10 = 0,3 (такую часть пути осталось проехать)
3) 0,3 составл. 156 км
156:0,3 = 520(км) - весь путь.