На клумбі, яка має форму правильного восьмикутника зі стороною 1 м, потрібно посадити квіти.

Скільки найбільше квітів можна посадити на такій клумбі, якщо для однієї рослини потрібно 160 см2 землі?

Ответы на вопрос

Отвечает Прохорова Екатерина.
Площадь многоугольника по формуле (n = 8, a = 1, tg 22.5° = 0.41421)
S= \frac{na^2}{4*tg( \frac{360}{2n} )} = \frac{2}{tg22.5} = 4.8285
1 м² = 100 см * 100 см = 10 000 см²
S= 48 285 см²
N = 48 285 : 160 = 301.7 ≈ 301 шт - ОТВЕТ