Допоможіть будь ласка розв'язати рівняння 136-(☆+90)÷4=56


Ответы на вопрос

Отвечает Вишневская Алена.

136-(x+90)/4=56
(x+90)/4=136-56=80
(x+90)=80*4=320
x=320-90=230
x=230