Решить задачи1.На однiй лiсовiй дiлянцi посадили 12650 дерев,а на другiй -у 5 раз менше. Шосту

частину всiх дерев становили дуби ,а решту -iншi дерева. Скiльки дубiв посадили на обох дiлянках?2.За 7 днiв 8 бурундукiв перенесли в нiрки 1960 горiхiв, порiвно кожний. Скiльки горiхiв перенесе в нiрку один бурундук за 21 день?

Ответы на вопрос

Отвечает Ивашкевіч Арцем.
2.1960:8=245 орехов-1бурундук за 7 дней,245:7=35орехов-1 бур. за 1день,21*35=735 орехов-1 бур.за 21 день.1задача:12650:5=2530д.-на второй делянке,12650+2530=15180д.-всего,15180:6=2530д.-дубы.
Отвечает Шаулина Алина.
12650:5=2530 посадили у другій ділянці
12650+2530=15180:6=2530 дерев встановили дуби 
ответ: 2530 дубів посадили на обох ділянках