Вантажна машина подолала 240 км за 4 години, а легковий автомобіль цей самий шлях подолав за 3

години. Яка машина рухалась із більшою швидкість? На скільки більшой

Ответы на вопрос

Отвечает Короткова Настя.

1)240:4=60(км/год)—швидкість вантажного машини
2).240:3=80(км/год)— швидкість автомобіля
3).80-60=20(км/год)— на стільки більше швидкість автомобіля