Сплав містить 28% міді. Яка маса куска сплаву, якщо він містить 84 кг міді?


Ответы на вопрос

Отвечает Муратов Ренат.
84 кг - 28%
х кг - 100%, откуда х = 84 · 100 : 28 = 300 (кг) - масса сплава
Ответ: 300 кг.