Түстен кейін түске дейінге қаранда 2 балықты кем аулады.ол бардық аулаған балықтарының жартысын

атасының үйінде қалдырғанда,онда бес балық қалды.марат түске дейін неше балық аулады?

Ответы на вопрос

Отвечает Лєщук Вікторія.

5+5=10
х+(х-2)=10
х+х-2=10
2х-2=10
2х=10+2
2х=12
х=6 жауабы:6 балык.