Знайти 14 член і суму 20 перших членів арифметичної прогресії а1=2 , а2=5


Ответы на вопрос

Отвечает Мастюшкина Олеся.
A1 = 2
a2 = 5
d = a2 - a1 = 5 - 2 = 3
a14 - ?
S20 - ?

a14 = a1 + 13d = 2 + 13*3 = 41
S20 = ((2*2 + 19*3)/2)·20 = 10*61 = 610