На заводі працюють 4800 робітників 1-а 8-а цієї кількості токарі 1-а 4-а слюсарі а решта

свердувальники.скільки на заводі свердувальників

Ответы на вопрос

Отвечает Кожевникова Мария.

1/8+1/4=3/8
1-3/8=5/8
4800*5/8=3000
ответ: 3000