Довжина прямокутника 24 см, а ширина становить 1/4 довжини.Чому дорівнює периметр прямокутника.


Ответы на вопрос

Отвечает Михайлов Ваня.

60см периметр прямоугольника


Отвечает Мытько Матвей.

1) 24 поділити на 4= 6- це ширина прямокутника  двох сторін
2)24-6=18-довжина прямокутника двох сторін 
3)9*3=27