у двох кошиках було 20 груш .коли з першого кошика взяли 4 груші в обох кошиках груш стало порівну

.скільки груш було в кожному кошику спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Краюхина Алиса.

х - груш в 2 кош

х+4 - груш в першому

х+х+4=20

2х=16

х=16/2

х=8

В 1 кошику 12 груш, в 2 - 8 груш

АБО

20-4=16

16/2=8

Отвечает Упоров Даня.

х - кількість груш

х+х-4=20

2х=20

х=12

х-4=8

Відповідь: 8,12 шт