Ішін ені 5 см , ұзындығы 1 дм 2 см қорапшалармен толтыру үшін табаны квадрат пішінді жәшіктер

дайындалды. Жәшіктің табанының ауданы ең кем дегенде неше квадрат дм болуы керек?

Ответы на вопрос

Отвечает Полубояринов Владимир.

1ди=10 см
S=12×5=60
S=60×60=3600=36