Финансовi втрати акцiонерного товариства ,,Лебiдь, Рак i Щука" за три лiтнi мiсяцi становили 24600

грн, з них 35% було втрачено у червнi, а втрати за липень становили 110% вiд втрати за червень. Скiльки гринвень втратило акцiонерне товарство в липнi?

Ответы на вопрос

Отвечает Апанович Влад.

1)24600*35:100=8610(грн)-було втрачено за червень
2)8610*110:100=9471(грн)-було втрачено в липні

Відповідь: 9471грн. було втрачено за липень.