діти мали посадити 650 кущів малини.Вчитель посадив 316 кущів а діти на 120 кущів менше.Скільки

кущів ім залишилося посадити?

Ответы на вопрос

Отвечает Бушина Анастасия.

1) 316 - 120 = 196 (кущ). 

2) 316 + 196 = 512 (кущ).

3) 650 - 512 = 138 (кущ).

Відповідь: 138 кущів.