Скільки існує натуральних чисел А таких, що серед чисел А і А+5 лише одне є одноцифровим?


Ответы на вопрос

Отвечает Круд Беатриса.
А+5=10, А=5 - одне число,
А+5=11, А=6 - друге число, 
А+5=12, А=7 - третэ число, 
А+5=13, А=8 - четверте число, 
А+5=14, А=9 - п"яте число.
Видповидь: 5 чисел.