В магазин завезли 39 сувоїв тканини. Майстерня пошиття купила 5 сувоїв шерсти і 3 сувої драпу.

скільки сувоїв ткарири залишилось у магазині? розвязати 2 способами.

Ответы на вопрос

Отвечает Дюсенова Анель.

  I способ
39 - 5 = 34 шт - осталось в магазине после покупки шерсти
34 - 3 = 31 шт - 
стільки сувоїв тканини залишилось у магазині

II  способ
5 + 3 = 8 шт - купила майстерня пошиття
39 - 8 = 31 шт - стільки сувоїв тканини залишилось у магазині