Периметр прямокутника дорівнює 44см, а одна з його сторін дорівнює12 см. Чому дорівнює площа

квадрата, побудованого на стороні прямокутника? Розглянути різні випадки.

Ответы на вопрос

Отвечает Қалмаханова Қалима.
(44-12*2)/2=10 см - друга сторона
10*12=120 см² - площа
10*10=100 см² - перший вар. квадр.
12*12=144 см² - другий вар. квадр.