Фермер зібрав 112 кг помідорів, що становить 70% всієї маси замовлення. Скільки кілограм помідорів

ще потрібно зібрати фермеру?

Ответы на вопрос

Отвечает Махмутов Арсен.

112/0.7 = 160 - это сколько нужно собрать помидор всего

160-112 = 48 кг нужно еще собрать