5 кг яблук коштують 40 грн.Знайдіть вартість 2 кг груш,ціна яких на 4 грн більша,ніж ціна яблук


Ответы на вопрос

Отвечает Бернацкая Алина.
1)40:5=8(грн)за 1кг яблук. 2)8+4=12(грн)за 1кг груш.3)12+12=24(грн)за 2кг груш
Отвечает Арманов Арман.
40÷5=8грн ща 1 кг яблок
8+4=12грн 1 кг груш
2×12=24грн 2кг груш