Үш бұрыштың бір қабырғасы екінші қабырғасынан 2 есе кіші және үшінші қабырғасынан 2,4 дм

кіші.Үшбұрыш 9,8дм.Үшбұрыштың қабырғаларын табыңдар

Ответы на вопрос

Отвечает Буханевич Полина.
X+x/2+x-2.4=9.8
2x+x+2x-4.8=19.6
5x=19.6+4.8
x=4.88
a=4.88
b=4.88/2=2.44
c=4.88-2.4=2.48    P=4.88+2.44+2.48=9.8