скласти задачу.розвязати окремими діями кленів _20 беріз_? на 7 менше


Ответы на вопрос

Отвечает Лутфиев Эмир.
У парку росло 20 кленів, а беріз на 7 меньше. Скільки дерев росло у парку?

1)20-7=13(д)росло беріз
2)20+13=33(д) росло у парку