Із двох пристаней одночасно назустріч один одному вийшли два катери зі швидкостями 24 км/год і 27

км/год.Через 3 год вони зустрілися.Яка відстань між пристанями?

Ответы на вопрос

Отвечает Василецкая Саша.
30 + 35 = 65 загальна швидкість65 * 3 = 195 км обидва пройшли за 3 год195 + 50 = 245км відстань між пристанями