Помогите решить задачу:на 50 грн покупець купив 5 сорочок, по 7 грн кожна і стільки ж майок.

Скільки коштує майка?

Ответы на вопрос

Отвечает Гасюк Ліля.
5*7=35 грн-за сорочки
50-35=15 грн - за майки
15/5=3 грн-стоит 1 майка