3x^2-6x=0 рішити рівняння де 3х^2 це 3х у квадраті


Ответы на вопрос

Отвечает Самсонова Адрияна.
3х^2-6х=0
3х(х-2)=0
3х=0 ; х-2=0

х=-3 ; х=2