Знайдіть число,1/8 частина якого дорівнює 0,7 від числа 28


Ответы на вопрос

Отвечает Ороньоші Светка.
Спочатку знайдемо 0,7 від числа 28:
28 * 0,7 = 19,6

Теперь знайдемо число, 1/8 якого дорівнює 19,6:
19,6 : 1/8 = 19,6 * 8 = 156,8

Відповідь: 156,8